Wczytuję dane...
Kod producenta: R0450
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy dodecoupage świąteczny - Gwiazda betlejemska

Poisencja zachwyca głebią czerwieni swoich liści; świąteczny kwiat, Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda betlejemska, roślina, ozdoby świąteczne, motywy bożonarodzeniowe, 

   Gwiazda betlejemska - to potoczne określenie rośliny, bez której trudno sobie wyobrazić współczesne Boże Narodzenie (inaczej nazywana Poisencją czy Wilczomleczem nadobnym). Weszła już do kanonu ozdób bożonarodzeniowych. Zachwyca swoją głeboką czerwienią liści, które same wyglądają jak kwiaty.

Papier ryżowy R0450

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

   Ryżowy papier do rękodzieła. Jest doskonały dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników papierowego rękodzieła, decoupage, scrapbooking, mixed media i innych technik ozdabiania papierem. Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianPapier ryżowy na szkle wygląda wyjątkowo oryginalnie i atrakcyjnie. Papier ryżowy posiada w całej swojej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona technika druku cyfrowego powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną z upływem czasu. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy. Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. 

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa