Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage ryżowy

idylliczne kwiaty

owoce, motyle

   Papier ryżowy w delikatne stokrotki, konwalie, małe goździki, słodkie poziomki oraz motylki. Kolorowe, w sam raz do wykorzystania na talerzykach i kubeczkach dla dzieci. A może masz inny pomysł? Napisz do nas i podziel się.

   Najlepszy papier do wykonywania prac w technice decoupage. Odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Bardzo cienki i wyjątkowo lekki - tylko około 25-30 g/m2, półprzezroczysty, naturalnie biały. Posiada w całej strukturze charakterystyczne, widoczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Papier wyjątkowo mocny, wytrzymały, nie rozpada się w palcach. Daje się łatwo przyklejać do wszystkich podłoży używanych w decoupage (szkło, drewno, mdf, styropian itp.), każdym klejem stosowanym w decouopage. Daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Papier nie tworzy zmarszczeń. Jest też najlepszą alternatywą do pracy w technice serwetkowej.
   Bardzo żywe kolory, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Najlepszej jakości nadruk wykonany w sprawdzonej technologii, świetne wzory. Papier ryżowy do decoupoage nie wymaga wczesniejszego przygotowywania. Wystarczy posmarować i przykleić. 
   Poszczególne obrazki należy wydzierać a nie wycinać nożyczkami z arkusza papieru. Nieregularną krawędź papieru bardzo łatwo ukryć na powierzchni oklejanego przedmiotu. Gotową pracę zabezpieczamy kilkakrotnie warstwą lakieru.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R001

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"