Wczytuję dane...
Kod producenta: R0001
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage ryżowy

idylliczne kwiaty

kwiat, kwiaty, kwiatki, owoce, motyl, motyle, motylek, motylki, stokrotka, stokrotki, goździk, goździki, poziomka, poziomki, truskawka, truskawki

   Papier ryżowy w delikatne stokrotki, konwalie, małe goździki, słodkie poziomki oraz motylki. Kolorowe, w sam raz do wykorzystania na talerzykach i kubeczkach dla dzieci. A może masz inny pomysł? Napisz do nas i podziel się.

   Najlepszy papier do wykonywania prac w technice decoupage. Odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Bardzo cienki i wyjątkowo lekki - tylko około 25-30 g/m2, półprzezroczysty, naturalnie biały. Posiada w całej strukturze charakterystyczne, widoczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Papier wyjątkowo mocny, wytrzymały, nie rozpada się w palcach. Daje się łatwo przyklejać do wszystkich podłoży używanych w decoupage (szkło, drewno, mdf, styropian itp.), każdym klejem stosowanym w decouopage. Daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Papier nie tworzy zmarszczeń. Jest też najlepszą alternatywą do pracy w technice serwetkowej.
   Bardzo żywe kolory, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Najlepszej jakości nadruk wykonany w sprawdzonej technologii, świetne wzory. Papier ryżowy do decoupoage nie wymaga wczesniejszego przygotowywania. Wystarczy posmarować i przykleić. 
   Poszczególne obrazki należy wydzierać a nie wycinać nożyczkami z arkusza papieru. Nieregularną krawędź papieru bardzo łatwo ukryć na powierzchni oklejanego przedmiotu. Gotową pracę zabezpieczamy kilkakrotnie warstwą lakieru.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R001

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa