Wczytuję dane...
Kod producenta: R0199
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage ryżowy

bożonarodzeniowy.

Zimowe, przedświąteczne klimaty sprzed dwóch wieków

Postacie jak z dziewiętnastowiecznych opowieści, może rodzinnych albo sąsiedzkich. W sam raz na puzderka czy kuferki, bo tu nawet nazwy pasują bardziej dawne niż współczesne. Boże Narodzenie, zima, Romantyczne, romantyzm, święta, retro, vintage, kobieta, dama, dziecko, ostrokrzew

   Świąteczne nowości na papierze ryżowym. Piękne, ciekawe i poszukiwane motywy świąteczne na świąteczne ozdabianie z decoupage. Nowością w ofercie są również bombki przezroczyste plastikowe, z plexi, akrylowe. Bombki do decoupage w trzech rozmiarach: 7,5 cm, 9,0 cm, i duża bombka 13 cm. Polecamy nasze papiery na różne podłoża.
 Doskonały i sprawdzony na różnych podłożach Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Idealny papier do decoupage dla plastyków, początkujących i hobbystów. Jesteś Pasjonatem odkryj producenta papierów decoupage.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0199

Papier ryżowy

  • gramatura: 

    25 g/m2

  • Kategoria tematyczna: 

    świąteczny

  • rozmiar: 

    210x297 mm

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa