Wczytuję dane...
Kod producenta: R0363
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papiery do decoupage ryżowe vintage, trzy przyjaciółki

Postacie przemiłych modnisiek z epoki napoleońskiej, wkomponowanych w piękne medaliony; vintage, retro, kobieta, sukienka, kwiaty, róża, róże, dekoracje kwiatowe, ornamenty, medalion, deseczka, romantyzm, R0363

Gotowe pomysły i całe kompozycje. Klimatyczne, stylowe. Wystarczy znaleźć odpowiedni przedmiot i oddać się przyjemności pracy nad detalami.

Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami o naszych papierach. Wasze głosy są dla nas najważniejsze. Każda krytyczna uwaga może nam pomóc w tworzeniu lepszych kompozycji a każda pochwała - uskrzydlić do dalszej pracy.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0363

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa