Wczytuję dane...
Kod producenta: R0264
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

Papier do techniki decoupage - zdjęcie retuszowane w stylu retro, aniołek, aniołki, anioł, anioły, dzieci, dziewczynki, portrety dzieci, styl retro, 

   Półbaśniowa stara fotografia, retuszowana przez óczesnych grafików, sprzed ponad stu lat. Zupełnie inna technika dokonywania retuszu. Nie w programie graficznym, tylko pędzelkiem na kliszy czy płytce fotograficznej. Cztery różne kolorystyki tego samego obrazka to zaś już efekt działania wspołczesnego programu graficznego. Stosujemy tę technikę, abyście mogli dopasować takie zdjęcie do różnych prac na różnych przedmiotach, w różnych kolorach.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które pokazują różne techniki pracy na zdjęciu! Ryżówka od ITD najlepsza do dekupażu.

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0264

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa