Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - damy, vintage, kwiaty,

moda z dziewiętnastego wieku

Romantyzm w pastelowych kolorach, motywy retro i vintage; wiosna, kwiat, kwiaty, malwa, malwy, motyl, motyle, kobieta, sukienka, retro,

   Znowu "modniesie", tym razem w kwiatach. W malwowych czy irysowych grządkach, z naręczami polnych kwiatów, z girlandami, bukiecikami, z kwiatami we włosach i kapeluszach. Oczywiście w strojach dziewiętnastowiecznych, które nam kojarzą się i zawsze już kojarzyć się będą z romantyzmem w najczystszej postaci. Wszystkie zwiewne i powabne. Lekkości dodają im także fruwające wszędzie wielobarwne motyle. Wszystko razem w pastelowej tonacji.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R319

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa