Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - vintage

dama w żółtej sukni w ogrodzie wśród kwiatów

Dama przechadza się po ogrodzie, zatrzymując się tu i ówdzie, przy co ciekawszych grządkach, wiosna, kwiat, kwiaty, malwa, malwy, budka dla ptaków, kobieta, sukienka, retro

   W tle ornamenty, bardzo delikatne, jakby rozmyte, zdają się być wyprażone letnim gorącym słońcem. Fragment tajemniczych drzwi, roświetlonych promieniami słonecznymi ale kryjących pewnie jakieś zacienione wnętrze domu, może willi czy zamku. To już część opowieści, którą każdy oglądający może sobie snuć w wyobraźni.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

Papiery do decoupage od ITD Collection pomagają rozwijać wyobraźnię!

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R316

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa