Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage ryżowy świąteczny

Wielkanocny, niezwykły czas odradzania się życia i całej natury po zimowym letargu. Pękające skorupy, wyskakujące z nich wesołe i pełne życia kurczaczki. Jajka, kwiatki, motylki, kurczaczki 

   Kwiaty i całe życie jakby wprost rodziły się z wielkanocnych jajek, nie tylko symbolicznie, ale wręcz rzeczywiście. Pękające skorupy, wyskakujące z nich wesołe i pełne życia kurczaczki. Wielkanocny, niezwykły czas odradzania się życia i całej natury po zimowym letargu. Wychylające się z jajek fiołki zdają sie prawdziwie pachnieć a fruwające tu i ówdzie motyle powodują, że prawie czuje się grzejące już mocno słońce.

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 gram/m2

Papier ryżowy ITD R482

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa