Wczytuję dane...
Kod producenta: R0217
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

fioletowe fiołki, bukiety fiołków, arkusz dekupażowy z fiołkowymi kwiatami

Bukiety fiołków. W modnym lawendowym kolorze na białym tle, mniejsze i wieksze elementy. Fiołek symbolizuje: wierność, uczciwość, oddanie.
Pięknie będzie wyglądała ozdobiona filizanka do herbaty wraz z podstawkiem. Nie zapomnij też o cukiernicy :-) Czy wiesz że można robić decu na gorąco czyli po prostu wypalanie. Oczywiście z użyciem specjalnego kleju decoupage do porcelany i właśnie do wypalania. Można wtedy myć przedmioty w wodzie bez obawy odmoczenia farby i wzoru - bez obawy o zniszczenie naszego dzieła. Naturalnie odradzamy zmywarkę, środki tam stosowane poradzą sobie chyba ze wszystkim, lepiej więc nie próbować.

Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom Itd Collection. ITD Collection - papiery decoupage, które skłaniają do zajęcia się sztuką dekupażu! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0217

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa