Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decouage - stare miasta; tutaj Anglia epoki Cromwella

Kamienice czy wiejskie siedziby niczym zamczyska; stare miasta; dawna Anglia, zamek, zamki, wieża, wieże, domy, architektura, budowle, kamienica, kamienice, popiersie, popiersia, R369

   Do tego popiersia mieszczan i arystokratów. Wszystko ze starych kart pocztowych. Styl vintage był modny już ponad sto lat temu, w zupełnie innej epoce; tyle tylko, że wówczas, co innego było wintażem. Na co dzień nie myślimy o tym, że wkrótce - bo przecież czas biegnie współcześnie coraz szybciej - nasza dzisiejsza rzeczywistość będzie dla kogoś materiałem na pracę z decoupage w duchu dawnych czasów, z przeszłości. Co się wtedy będzie podobało: odnowiona stupięćdziesięcioletnia łódzka Manufaktura czy odrestaurowana ostatnio secesyjna elektrownia EC1? A może współcześnie projektowana Brama Miasta czy nowy Dworzec Łódź Fabryczna, który właśnie powstaje? A co z rowerami, samochodami...? Swoja drogą może już powinniśmy wydać papier z "syrenką" czy "warszawą" - pamiętacie je?

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik)

ITD Collection - papiery decoupage z atmosferą bardzo odległych czasów!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R369

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa