Wczytuję dane...
Kod producenta: R0347
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - ornamenty roślinne,

ramki z łodyg, liści i kwiatów

Bogactwo roślinnych form jest nieprzebrane i nigdy nie uda się go do końca wyeksploatować w sztuce zdobniczej; ornamenty, ornamenty roślinne, ramki roślinne, liście, kwiaty, widoczki, R0347. 

   Tu mamy gotową kompozycję sielankowych wiejskich widoczków i dopasowanych do nich roślinnych obramowań. Obrazki te pasują równie dobrze do opowieści o XVIII wieku, jak i o współczesności. Coraz więcej przecież na naszych wsiach i przedmieściach domostw rodem z poprzednich stuleci albo budowanych teraz i tylko stylizowanych na stare. Czyżby tamte projekty były lepsze od współczesnych, czy też po prostu chcemy mieć prywatną więź z czasami naszych przodków, chcemy być zakorzenieni w historii i duchem i materią?

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. 

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0347

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa