Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - vintage, kwiaty

stroje i moda XIX wieku

dama w sukni z bufiastymi rękawami, z wiązanką kwiatów, obok niej dziewczynka; wokół pąki i kwiaty, kobieta, sukienka, kapelusz, sukienka, retro, wiosna, kwiaty, kwiat, ręczne pismo, R315

dziecko trzymające girlandę z zielonych roślin i kwiatów, obok gałązka dzikiej, polnej róży z kwieciem a wszystko na tle ręcznego pisma. To pewnie list a może kilka krótkich listów, napisanej przez kogoś do kogoś, może bardzo dawno temu. Listy o sprawach, które już dawno straciły aktualność a może wręcz przeciwnie. Może to fragmenty zaginionych dokumentów, mających coś zaświadczyć, coś zdziałać albo czemuś zapobiec. Wysilmy wyobraźnię i dopowiedzmy tę historię do końca.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R315

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa