Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

pąki, liście, bukiet, bukiety, kwiat, kwiaty

Na bardzo cienkim papierze ryżowym znajdują się przepiękne bukiety kwiatów wprost z dawnych grafik, oraz pojedyncze drobne kwiatki, które idealnie dopełnią nam kompozycję.

Przykład zastosowania: na wieczku ozdabianej szkatułki przyklejasz duży bukiet, a na bocznej ściance malutki kwiatuszek "do kompletu". Później jeszcze cieniowania i... gotowe :-)

Ryżowy Papier do Decoupage. Papier doskonały dla początkujących jak i dla zaawansowanych ! Łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki. Świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni jak drewno, mdf, czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, które są ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

ITD Collection - papiery decoupage, które zmieniają nasz świat!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R037

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa