Wczytuję dane...
Kod producenta: R0225
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

jasne róże herbaciane, kwiaty, arkusz dekupażowy z herbacianymi lekko żółtymi różami, delikatny cień; Arkusz dekupażowy z herbacianożółtymi różami

Bukiety róż o zróżnicowanej wielkości, umieszczone na delikatnym tle/cieniu. Bardzo wdzięczny motyw, niewymagający od nas wiele pracy, a w zamian dający fajny efekt. Szczególnie polecam dla początkujących dekupażystów. Jeśli coś nie uda się za pierwszym razem, to może udać się za drugim, albo trzecim. W całej zabawie z decoupage niekoniecznie zawsze liczy się efekt, czasem ważniejsze jest miłe spędzenie czasu, satysfakcja z podjętych prób i świadomość, że za każdym razem robimy coś coraz lepiej.

ITD Collection - papiery decoupage dla tych, którzy kochają kwiaty! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0225

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa