Wczytuję dane...
Kod producenta: R0212
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

ptaki

wesołe ptaszki, ptasie rodziny, domek dla ptaków, retro, vintage

Budka dla ptaków i ptasie okwiecone gałązki

   Ptaki na gałązkach, rozświergotane, rozgadane, kolorowe, przepychające się, odfruwające i zaraz wracające, ptasi zgiełk, "ptasie radio" ale zawsze jest to miły dla oka i duszy wdok. Kolory i kształty a do tego różnorodne ptasie trele - od razu kojarzą się z wybuchem wiosny, budzeniem się życia ale i z początkiem każdego nowego, pięknego dnia. Wszak każdy nowy dzień warto powitać z radością ptaków.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które afirmują życie! Wzory których poszukujesz! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0212

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa