Wczytuję dane...
Kod producenta: R0192
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage ryżowy

świąteczny - na Boże Narodzenie

Papier do techniki dekupażowej z ostrokrzewem i jemiołą jako głównymi ementami graficznymi do dekoracji świątecznych

  Ryżowy papier, który możemy śmiało nazwać papierem świątecznym na Boże Narodzenie. Utrzymany w kolorystyce przydymionej zieleni z bardzo znanym akcentem świątecznym - wieńcem z ostrokrzewu. W drugiej części papieru - kompozycja z aniołkiem. Polecam ten papier do użycia przy ozdabianiu wszelkiego rodzaju dekoracji na świąteczny stół np. świec, talerzyków pod opłatek lub bombek.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają po latach! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych decoupage specjalnie na święta Bożego Narodzenia. Wzory których poszukujesz! bogata oferta specjalnie na Święta

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0192

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa