Wczytuję dane...
Kod producenta: R170
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

duża czerwona róża, arkusz dekupażowy z kwiatami

Wielka czerwonopurpurowa róża. Wygląda jak aksamitna. Na tym papierze mamy sześć różnej wielkości kwiatów - co oczywiście daje nam większe możliwości wyboru, na co wykorzystać ten papier. Patrząc na tę różę wyobrażam sobie kuchnię ozdobioną takimi właśnie elementami. Muszę zrobić tak u siebie a wtedy podzielę sie zdjęciami. Tymczasem na fotkach obok przykład zastosowania na skrzyneczce i na zawieszce w kształcie serduszka. Może też być podkładka pod kubek, która wywoła uśmiech u osoby pijącej herbatkę.

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznawaj sekrety decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do tworzenia pięknych przedmiotów! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R0170

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa