Wczytuję dane...
Kod producenta: R121
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

kolorowe bukiety z łąkowych kwiatów

   Sielskość, delikatność...; kwiat, kwiaty, pąki, pączki, liście, listki, róża, róże, ogród, łąka, bukiet, bukiety, margeretki, niezapominajka, niezapominajki,

aż się prosi umieścić ten wzór na owalnym stoliku do werandy. A może też na komódkę. Zawarte na tym papierze ryżowym do decoupage różnej wielkości bukiety zapewne znajdą zastosowanie do ozdoby wielu różnych mebelków.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które przywołują obraz letniej łąki!

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R121

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa