Wczytuję dane...
Kod producenta: R114
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

gałązki i kwiaty magnolii

   Magnolia - kwiat, jakby z innego świata. Rzeczywiście jest z innego. Ten gatunek kształtował się 70 milionów lat temu. Tak, tak, to nie pomyłka. Wtedy nie było jeszcze nawet na ziemi owadów latających, więc magnolia ma kwiaty przystosowane do zapylania przez te, które nie potrafią latać. Możesz zrobić pracę technką decoupage z jedną z najstarszych roślin na świecie.

   Botanicy rozróżniają 250 gatunków magnolii. Większość kwitnie bardzo wczesną wiosną, zanim jeszcze wyrosną im liście i dopóki nie mają dużej konkurencji spośród innych roślin. Ozdobione tymi kwiatami przedmioty będą miały w sobie coś elitarnego...

Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R114

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa