Wczytuję dane...
Kod producenta: R0102
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

cztery różne gatunki kwiatów

   Zestaw czterech różnych rodzajów kwiatów, dobranych do siebie kolorystycznie. Połączenie koloru żółto-herbacianego i różu daje wspaniały efekt. Umieszczenie kwiatów na białym/bezbarwnym tle daje nam duże możliwości wyboru koloru tła oraz cieniowań w naszej pracy, którą wykonujemy techniką decoupage. Oddzielne rozmieszczenie kwiatów na tym papierze daje nam też łatwą możliwość "wydarcia" poszczególnych elementów. Trzeba pamiętać, że wzór z "ryżówki" wyrywamy ręcznie a nie wycinamy - dzięki temu łatwiej wtopi się brzeg papieru w tło.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R102

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa