Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage na własną bombkę choinkową w orginalnym stylu

Arkusz dekupażowy z motywami świątecznymi na bombki i nie tylko

Zaprojektowany jako gotowce do wklejenia w duże akrylowe bombki choinkowe. Siedemnaście grafik z motywami świątecznymi na siedemnaście różnych bombek. Oczywiście każdą grafikę można jeszcze wkomponować w inne elementy ozdobne w akrylowej kulce, więc z kilku sztuk takiego samego papieru dekupażowego można uzyskać kilkadziesiąt zupełnie innych bombkowych ozdób na bardzo dużą choinkę. 

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.Wykonaj własną bombkę w stylu retro i udekoruj ją świątecznymi motywami.arkusz wielkości A4 (210x297 mm), gramatura - 40 g/m²

Papier decoupage S192

 
Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa