Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage SOFT - putto. Amorki, ornamenty, dekory

Arkusz dekupażowy w stylu retro z amorkami i ornamentami - największa kompozycja

Papier SOFT do decoupage z amorkami, ornamentami

Putto to często spotykany w dekoracjach motyw graficzny. Jest to wyobrażenie gołego, kilkuletniego chłopca z anielskimi skrzydłami czy też właściwie skrzydełkami. Przede wszystkim w renesansie i baroku ale od tamtego czasu wyobrażenie to zagościło na stałe w symbolice i zdobnictwie. Niegdyś wyłącznie w świątyniach albo jako ozdoba tarasów, parków i ogrodów jako element dzieł sztuki dla wybranych, teraz motyw powszechny i do zastosowania choćby w dekupażu, w naszej domowej dekupażowej pracowni. Na dokładkę ornamenty w stylu równie bogatym, jak barokowe putta. 

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), gramatura - 40 g/m²

Papier decoupage S199

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa