Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage z Paryżem w tle - vintage

decoupage - kobieta, dziewczyna i dziewczynka, trzy damy w różnym wieku

   Elegantka w sukni, w kapeluszu, z bukietem kwiatów. W tle sielankowa okolica: jakaś woda, pewnie staw albo rozlana rzeka z nieodzownym mostkiem, łódką zacumowaną przy brzegu, polną drogą prowadzącą do miasteczka w oddali. Rozrośnięte drzewa, bujna trawa i spokojne lustro wody - uosobienie spokoju. Kobieta stoi oparta o damski rower. Przyjechała na spotkanie czy wręcz przeciwnie - szuka samotności i ukojenia?

   A Ty szukasz w zabawie z decoupage ukojenia nerwów po dniach pracy czy też przygody i wyzwań? Niezależnie od odpowiedzi w naszych galeriach znajdziesz papiery w każdym stylu.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik)

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R441

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa