Wczytuję dane...
Kod producenta: R0394
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - owoce traskawek

jabłko, jabłka, truskawka, truskawki, owoce truskawek, krzaki truskawek, truskawkowy, owoce, R0394

   Krzaczki truskawek obsypane wręcz owocami, zupełnie jak w ogródku za domem. Gotowymi do zrywania, już w pełni dojrzałymi. Może to już czas na robienie przetworów, Z truskawek to chyba najlepsze będą konfitury.

   Jak podaje Wikipedia poziomka truskawka (Fragaria ×ananassa Duchesne) – to roślina mieszaniec, z dwóch gatunków poziomki. Ma wiele różnych nazw zwyczajowych: poziomka ananasowa, poziomka wielkoowocowa. Wszyscy jednak znamy ją pod nazwą: truskawka.  Bylina ta (bo truskawka jest byliną) została wychodowana w Europie przez skrzyżowanie dwóch odmian poziomki, jednej z Ameryki Północnej a drugiej  z Chile. Miało to miejsce na samym początku XVIII wieku. Wyobrażacie sobie?! Nasza pospolita truskawka obchodziła niedawno okrągłe trzysetne urodziny! I nikt tego nie świętował. Może powinniśmy wtedy ogłosić rok truskawki?  

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0394

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa