Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage - ptaki, pawie i ich ogony

Roztańczone, różnobarwne pawie ogony. Samcze ogony

   To co nazywamy potocznie "pawim ogonem" w rzeczywistości nim nie jest. Tak naprawdę jest to tren, który tworzą długie pióra z pokrywy nadogonowej u samców, bo treny mają tylko samce.  Koniec każdego z tych piór (o barwie brązowozielonej) to "pawie oko" czy "pawie oczko", które tworzone jest przez koncentryczne kręgi: czarny, niebieski, płowy i żółty.  Samice pawia, jak u wielu innych ptaków, mają znacznie mniej atrakcyjne ubarwienie, bez kolorowych akcentów: wierzch ciała brązowawy, spód jasny. Nie mają trenu, posiadają za to koronę z piór na głowie. Na naszym papierze tylko smce.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R324

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa