Wczytuję dane...
Kod producenta: R0324
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage - ptaki, pawie i ich ogony

Roztańczone, różnobarwne pawie ogony. Samcze ogony

   To co nazywamy potocznie "pawim ogonem" w rzeczywistości nim nie jest. Tak naprawdę jest to tren, który tworzą długie pióra z pokrywy nadogonowej u samców, bo treny mają tylko samce.  Koniec każdego z tych piór (o barwie brązowozielonej) to "pawie oko" czy "pawie oczko", które tworzone jest przez koncentryczne kręgi: czarny, niebieski, płowy i żółty.  Samice pawia, jak u wielu innych ptaków, mają znacznie mniej atrakcyjne ubarwienie, bez kolorowych akcentów: wierzch ciała brązowawy, spód jasny. Nie mają trenu, posiadają za to koronę z piór na głowie. Na naszym papierze tylko samce.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

arkusz wielkości A4  - 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0324

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa