Wczytuję dane...
Kod producenta: RSM011
Waga produktu: 0.02 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Zestawy papierów ryżowych

Papier ryżowy zestaw mini RSM011 - grafiki Monika Dutkiewicz Art: twarze, czaszki, węże, kot

Zestaw papierów ryżowych RSM zawiera: 6 papierów ryżowych 14,8 x 14,8 cm z pojedynczymi grafikami (6 różnych grafik), w opakowaniu

 

     "Tatuaż, to cudowny sposób wyrażania siebie i swoich poglądów, często potrafi w bardzo kojący sposób pozamykać pewne rozdziały naszego życia, a czasami wręcz odwrotnie - rozpocząć nowe... ...Tatuaż musi narodzić się w sercu - a nie w internecie... ...Swoje inspiracje czerpię z otaczającego świata, zarówno z przyrody jak i elementów popkultury... ... Z chwilą, kiedy zaczynam rysować jestem w innym świecie, nic do mnie nie dociera, jestem tam kompletnie sama... i daje się mu pochłonąć."
Monika Dutkiewicz Art - @ihatetattoo

 

     Zestaw wyjątkowych papierów ryżowych do wszelkich działań kreatywnych, takich jak decoupage, scrapbooking, mixed media, cardmaking czy art journal. Zestaw składa się z 6 kolorowych grafik zebranych w grupę tematyczną, niedostępnych poza zestawem. Każdy arkusz przedstawia tylko jedną grafikę, dzięki czemu łatwiej jest ją wkomponować w zaplanowaną pracę. Grafiki doskonale nadają się na główny motyw ozdobny na małe i średnie przedmioty, takie jak: kubki, świece, skrzyneczki, chusteczniki, talerzyki, jajka, bombki… Wszystkie grafiki z zestawu pasują do siebie kolorystycznie i wzorniczo – nadają się do stworzenia kompletu przedmiotów. Na tylnej okładce zestawu znajdziesz miniaturki wszystkich grafik z zestawu . Każda grafika umieszczona jest na delikatnym, nieregularnym tle, które jest uniwersalne. Łatwo je wkomponować w inne motywy graficzne albo w dowolne inne tło.

     Papier ryżowy – naturalnie biały, cienki (30g) i bardzo przyjazny w użytkowaniu. Jest bezkwasowy, bezchlorowy, bez ligniny. Cechuje go wyjątkowa wytrzymałość oraz łatwość przyklejanie do trudnych powierzchni i obłych przedmiotów. Ma w sobie wyraźnie widoczne, duże, charakterystyczne włókna roślinne. Włókna te są bardzo dekoracyjne a całość struktury tego papieru powoduje, że motywy z niego "wydarte" łatwo wkomponowują się w tło ozdabianego przedmiotu. Specjalna technika druku powoduje, że barwy na tym papierze są odporne na wodę czy kleje i nie bledną.

Życzymy dobrej zabawy!

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa