Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage SOFT - pastelowe wielobarwne tło i kolibry

Arkusz dekupażowy - elektroniczny kolaż z fruwającymi kolibrami

   Zestaw kwiatów w pastelowych kolorach. Kwiaty są jakby rozmyte w fantazyjne kształty, ich barwy i krawędzie mieszają się i przeplatają, tworząc fantastyczne tło. Na tym tle mamy fragmenty ręcznego pisma. Do tego trzy latające koliberki. Może to one szybkimi ruchami swoch skrzydeł mieszają barwy i kształty kwiatów.

Papier do wykorzystania jako tło. Polecamy np. do obklejenia dziewczęcego pudełeczka na sekrety albo skarby młodej panienki.

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Papier decoupage SOFT ITD S152

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa