Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

koliber

papier D0483 - pastelowe wielobarwne tło. Arkusz dekupażowy - elektroniczny kolaż z fruwającymi kolibrami

Zestaw kwiatów w pastelowych kolorach. Kwiaty są jakby rozmyte w fantazyjne kształty, ich barwy i krawędzie mieszają się i przeplatają, tworząc fantastyczne tło. Na tym tle mamy fragmenty ręcznego pisma. Do tego trzy latające koliberki. Może to one szybkimi ruchami swoch skrzydeł mieszają barwy i kształty kwiatów.

Papier do wykorzystania jako tło. Polecamy np. do obklejenia dziewczęcego pudełeczka na sekrety albo skarby młodej panienki.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

ITD Collection - papiery decoupage, które czarują światem barw!

arkusz wielkości A3 (420x297 mm), 60 g/m2

Papier decoupage ITD D0483

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa