Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage

koronki

arkusz dekupażowy z czarnymi koronkami. Bardzo delikatny, misterny wzór koronki, tzw. pończochowy. Wykończony czarną koronką, czyli tzw. lambrekinem (szlaczkiem). Idealna do ozdabiania pudełeczek i husteczników. Ciągłą koronkę możemy wykorzystać do ozdoby manekina. Idealne wykończenie gorsetu.

   Ryżowy papier do decoupage ze wzorem czarnej, drobnej koronki. Do tego trzy długie, koronkowe szlaczki (łącznie ponad 80 cm!) oraz graficzny wzór gałązki z kwiatami. Papier ten był projektowany specjalnie do wykorzystania przy ozdabianiu husteczników lub szkatułek (pudełek, kuferków). Do dzieła!

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD 0481

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa