Wczytuję dane...

Papier ryżowy do decoupage

gdzie kupić? jaki papier wybrać?

Itd Collection to producent doskonałej jakości papierów ryżowych przeznaczonych do decoupage. Oferta zawiera ponad 1.500 wzorów i zebrana jest w kilkunastu kategoriach tematycznych. 

Przewaga papieru ryżowego nad serwetkami w decoupage - dlaczego?

Gdybyśmy rozpoczęli rywalizację "papier ryżowy" kontra "serwetki", to serwetki przegrałyby już w pierwszej potyczce. Jedynym ich plusem jest niska cena. Choć nijak się to ma do ilości rozmoczonych, porwanych i popsutych sztuk serwetek. A co z naszą cierpliwością i nadszarpniętymi nerwami?
Kto jeszcze nie spróbował papieru ryżowego w technice Decoupage - nie wie o czym piszemy.

Zapewniamy - papier ryżowy jest dużo bardziej wytrzymały niż serwetka, można przenosić go nawet w całości namoczony - co w przypadku serwetki jest niemożliwe. Można go lekko naddawać (nie, nie jest co prawda z gumy - ale te dwa, trzy milimetry, zawsze naciągniemy bez uszczerbku obrazka). Papierem ryżowym można ozdabiać wszystkie przedmioty. Od pospolitych drewienek czy mdf-u, po świece, ceramikę (idealny do termoutwardzania), szkło, duże obrazy, ławki ogrodowe a nawet rowery czy lodówki. Niedawno w necie widzieliśmy zdjęcia takowych. Szacunek dla wykonawcy :-)

Papier ryżowy w technice do decoupage jest podstawą!

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa