Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

ptaki, zima

ptaki w zimie. Kolorowe ptaszki - gile siedzące na zimowych, zamarzniętych gałązkach, wokół wirujące śnieżynki - piękne gotowe tło.

Gil - krępy nieduży ptak ale większy niż wróbel. Samce mają pierś jaskrawoczerwoną a samiczki brązowo-różową.  To ich najbardziej charakterystyczne cechy i po nich ten gatunek jest rozpoznawany. Ptaki te widywane są u nas zimą i wczesną wiosną, szczególnie wtedy, gdy stadami obsiadają drzewa w poszukiwaniu zmarzniętych owoców. Coraz częściej gile goszczą w miejskich parkach i laskach ale w okresie lęgowym bardzo trudno go wypatrzeć

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

ITD Collection - papiery decoupage, które czarują światem barw!

arkusz wielkości A3 (420x297 mm), 60 g/m2

Papier decoupage ITD 0495

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa