Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

Święty Mikołaj

Ulubieniec dzieci w kilku wariantach. Arkusz dekupażowy z owalnymi obrazkami do przedświątecznych dekoracji, wprost ze starych, świątecznych kartek pocztowych

Swięty Mikołaj z workiem pełnym prezentów - uroczy, trochę rubaszny - usiłujący dostarczyć je do każdego domostwa, nie bacząc na śnieg i mróz. Boże Narodzenie. Zimowe obrazki, śnieg, postacie Świętego Mikołaja w różnych scenkach, dzwonki, gwiazda betlejemska, choinki... Jabłka i orzechy zawieszone na gałazkach choinkowych - zupełnie, jak przed stu laty. 

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok..

ITD Collection - papiery decoupage, które czarują atmosferą dawnych czasów!

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD 0494

 

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa